Masaj Seçenekleri:

Aromaterapi Masajı:

Aroma Terapi masajı aromatik yağlar ile yapılan masajdır. Çeşitli meyve ve bitkilerin özlerinden elde edilen yağlarla uygulanan terapi yöntemidir. Aromatik yağlar vücuda masaj ile yedirilerek, iyileştirici ve dinlendirici özelliği sayesinde rahatlatır ve vücudu  besler.

Klasik İsveç Masajı:

Klasik İsveç Masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır; dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının ayrıca konsantrasyonu artırdığı da biliniyor. Genellikle vücudun güne zinde başlaması ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulması amacı ile yapılan İsveç masajı, genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak da kullanılır.

Relax Masaj:

Ritmin yavaş tutulduğu, baskının az olduğu bir masaj türüdür. Bedeni rahatlatmaya, dinlendirmeye ve gevşetmeye yardımcı olur.

Medikal Masaj:

Hasar görmüş ya da yorgun düşmüş organın eski haline dönmesi için uygulanırken, kişinin yaşam kalitesini artırmak, kabiliyet kazandırmak ve psikolojik destek amacıyla kullanılabilmektedir.

Europark Hotel Sürdürülebilirlik Raporu
Europark hotel safe tourism certificate