Bursa’nın en özel ve en modern noktalarına yakın konumlandırılmış, 20.000 m² arazinin üzerine kurulu, şehrin kalabalığından uzak ve doğa içerisinde huzurlu bir yürüyüş yapabileceğiniz, dinlendirici olduğu kadar bir iş otelinden beklenen tüm detayların da düşünülüp tasarlandığı yenilenen yüzüyle Euro Park Hotel Bursa, dünyanın her bölgesinden ağırladığı siz değerli misafirlerimize “Merhaba!” diyor…Farklı konseptlerde toplam 131 odamız ve dünya standartlarındaki otelciliğin imkanları ile Euro Park Hotel Bursa ailesi olarak sizlere ev konforu sağlamaktan gurur duyarız.


Standart King Oda

Standart King Odalarımızda 2,00 m. X 2,00 m. boyutlarında 1 adet çift kişilik King yatak bulunmaktadır. Bu odalarda maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir.

King Süit

King Süitlerimiz yatak odası ve oturma odası şeklinde, her biri birer banyo ve tuvaleti bulunan iki ayrı odadan oluşmaktadır. King süitimizde 2,00 m. X 2,00 m. boyutlarında çift kişilik karyola yatak ve oturma odasında köşe koltuk bulunmaktadır.

Executive Oda

Executive Odalarımızda 1,80 m. X 2,00 m. boyutlarında çift kişilik karyola yatak ve üç kişilik kanepe bulunmaktadır.

Engelsiz Oda

Engelsiz misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilen bu odalarda yüksekliği azaltılmış 1,80 m. X 2,00 m. boyutlarında 1 adet çift kişilik yatağa ilaveten bir adet açılabilir kanepe bulunmaktadır.

Senior Süit

Senior Süitlerimiz yatak odası ve oturma odası şeklinde, her biri birer banyo ve tuvaleti bulunan iki ayrı odadan oluşmaktadır. Senior süitimizde 1,80 m. X 2,00 m. boyutlarında çift kişilik karyola yatak ve oturma odasında köşe koltuk bulunmaktadır.

Standart Twin Oda

Standart Twin Odalarımızda 1,00 m. X 2,00 m. boyutlarında 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Bu odalarda maksimum 2 kişi konaklayabilmektedir.

Standart Triple Oda

Standart Triple Odalarımızda 1,00 m. X 2,00 m. boyutlarında 3 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.

Standart Family Triple Oda

Standart Family Triple Odalarımızda 1,00 m. X 2,00 m. boyutlarında 1 adet tek kişilik yatağa ilaveten 1,80 m X 2,00 m boyutlarında çift kişilik yatak bulunmaktadır.

Junior Süit

Junior Süitlerimiz yatak odası ve oturma odası şeklinde, her birinde birer banyo ve tuvaleti bulunan iki ayrı odadan oluşmaktadır. Junior süitimizde 1,80 m. X 2,00 m. boyutlarında çift kişilik karyola yatak ve oturma odasında köşe koltuk bulunmaktadır.

Rezervasyon
Europark Hotel Sürdürülebilirlik Raporu
Europark hotel safe tourism certificate